O autorce

Už jako malá holka jsem četla knihy o mezilidských vztazích, psychologii, hltala romány od ruských autorů jako Anna Karenina, ale nikdy jsem nepřečetla jedinou knihu z povinné školní četby. Maluji obrazy a ráda si kreslím, ale výtvarka ve škole mě nebavila a měla jsem z ní trojku. Ráda píšu, ale nikdy jsem učitelce nepřinesla jedinou slohovou práci. Možná ironie osudu. Možná jsem jen věděla, že chci dělat věci po svém, být autentická a čerpat poznatky na základě kterých si utvořím vlastní názor. Vždy mě bavilo vzdělávat se a získávat informace, ale ne formou školního systému a vzdělávání, který mi nevyhovoval.

Po třicítce se mi při potápění v hloubce 28 metrů spustili silné panické ataky, kterými začala změna mé životní cesty. Když mě lékaři s diagnózou, že jsem se potopila moc hluboko poslali domů, bylo mi jasné, že netuší, co se se mnou děje. Byla jsem od přírody zvídavá, chtěla jsem věcem rozumět a chápat, jak fungují. Tehdy jsem převzala zodpovědnost za svůj život a začala se zajímat, jak funguje mé fyzické tělo, psychika, emoce, duše, duch i astrální tělo. Začala jsem postupně zjišťovat, jak je vše propojené a že pro uzdravení na všech úrovních je třeba se dívat na svět z pohledu jak hmotného, tak duchovního, a především tyto poznatky aplikovat v životě.

Odkrývala jsem bloky a programy z dětství, které pro mě nebylo zrovna procházka růžovou zahradou. Vyrůstala jsem s otcem, který požadoval, aby kolíčky při věšení prádla barevně ladily, matka se "zbláznila" když mi bylo 12, a pohlazení jsem znala jen z filmů. Později jsem pochopila, že všechny zkušenosti jsem si dávno vybrala že prožiji, abych se později dokázala vcítit do druhých a chápala jejich situace. Všechny tyto zkušenosti mě postupně vedli k práci s lidmi. Vždycky jsem uměla druhé povzbudit, vidět jejich "světlo", i ty nejskrytější dary, i když si připadali nemožní a neviděli cestu dál.

Ve volném čase maluji obrazy a pracuji na knize se sci-fi tématikou. Věnuji se poradenství zaměřenému na sebepoznání, posílení sebevědomí a hledání životního směru. Nabízím také numerologické výklady, které bych doporučila všem lidem, kteří se hledají, aby snadněji našli svoji životní cestu a její naplnění. Vycházím z vlastních zkušeností, které propojuji s komunikací s jemno-hmotným světem.